top of page
Пошук

День Героїв Небесної Сотні Сто сім українців стали Героями Небесної Сотні, поклавши життя за Свободу



Вже вісім років поспіль 20 лютого українці згадують Героїв, яких назвали Небесною Сотнею. Беззбройні громадяни, яких вбили озброєні силовики. У самому центрі європейської столиці. За мирний протест проти намагання перевести стрілки історії й повернути Україну до нового срср.

Євромайдан збирав багатомільйонні віче, де люди у мирній формі озвучували вимоги до влади. Це було конституційно, адже джерелом влади за Конституцією в Україні є народ і він має право на вимоги та мирний протест. Але кілька кривавих наступів, побиття студентів, вбивства активістів, зрештою вилились у три страшні дні: 18, 19 та 20 лютого 2014 року.

На Майдані Незалежності, на вулиці Інститутській лунали постріли. Повстанці вперто йшли у наступ і падали поранені та вбиті. Їх кров була скрізь: на тротуарах та бруківці, у холі готелю «Україна», де допомагали пораненим медики Майдану, біля стели Монумента Незалежності. На імпровізованих ношах важких поранених, ризикуючи життям, протестувальники намагались винести ближче до «швидких».

Сто сім українців стали звати Небесною Сотнею, всі вони ушановані званнями Героїв України (посмертно).

А з Майдану ті, хто у Києві відстоював право на європейське майбутнє та повернення до європейського дому, йшли на фронт. Росія почала анексію Криму, вдерлась на Донбас.

24 лютого 2022 року на світанку путін розпочав свою жалюгідну «спецоперацію», як спробу загнати залізною кривавою рукою українців у радянське стійло.

«Перша армія світу» показала своє обличчя: гвалтівників, крадіїв, вбивць цивільних людей, не гідних навіть називатись солдатами.

ЗСУ звільняють Україну від ворога дуже дорогою ціною. Це — ціна Свободи. Війна за Незалежність триває.

Небесна Сотня тримає небо над Україною!

 
 
 

Comments


(05448) 7-97-71

вул. Гоголя, 15, м. Ромни, Сумська обл.

bottom of page